Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně pečlivě zrekonstruovaný, kvalitní byt s balkonem, situovaný ve 2. patře krásně zrenovovaného neorenesančního bytového domu z r. 1888 s novým výtahem, působivými vstupními prostory a mnoha zachovanými původními prvky. Dům se nachází v klidné ulici v dolní části Vinohrad, pár minut chůze od Národního muzea, Václavského náměstí a stanice metra Muzeum, v pěším dosahu Riegrových sadů. Kompletní občanská vybavenost je dostupná v blízkém okolí.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, 2 ložnice - jedna s vestavěnou skříní a balkonem do zahrady ve vnitrobloku, dále koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou, velká šatna / úložná komora a vstupní hala s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory.

Rekuperace, nadstandardní materiály a provedení, inteligentní ovládání domácnosti, úložný prostor pod stropem v hale, vysoké stropy, velká okna s trojskly, původní repasované parkety, betonová stěrka Pandomo, bezpečnostní vstupní dveře, elektricky ovládané rolety, plynový kotel, centrální vysavač, pračka se sušičkou, myčka, kabelové připojení UPC. Možnost pronájmu garážového stání 150 m od domu za dodatečný poplatek. Záloha na společné domovní služby a vodu: 1000 Kč/os./měsíc. Plyn a elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30893
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  83 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  85 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.