Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu světlý, kompletně vybavený byt 2+kk ve 3. NP nově postavené rezidence Milhouse z dílny ateliéru Chybik+Kristof Architects & Urban Designers. Moderní stavba stojí v lokalitě s rychlou dostupností do centra (2 zastávky MHD), nedaleko zeleného koridoru řeky Svitavy s cyklostezkou. V okolí je dostupná kvalitní občanská vybavenost, OC Vaňkovka a Letmo, hlavní vlakové i autobusové nádraží, pošta ad. V blízkosti domu se nachází zastávky tramvaje a trolejbusu, naproti projektu vyroste v blízké budoucnosti zcela nový park.

Interiér tohoto jihovýchodně orientovaného bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnice, koupelna s vanou a toaletou a vstupní chodba.

Plovoucí laminátové podlahy, plastová okna, interiérové rolety a závěsy, posuvné interiérové dveře, úložné prostory, myčka. K bytu patří i sklep. Bezproblémové parkování na bezplatném parkovišti na opačné straně ulice. Fotografie jsou v současné době nahrazeny vizualizací. Záloha za služby a poplatky 3000 Kč měsíčně. K dispozici od poloviny ledna 2019.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30870
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  3000 Kč Nezahrnuty
 • Podlahová plocha *
  41 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Jihomoravský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.