Byt, 2+kk

Nový mezonetový byt se samostatnou pracovnou, situovaný v 1. patře novostavby ve vilové čtvrti v Praze Košířích, která nabízí klidné bydlení v zeleni, plnou občanskou vybavenost v dobrém dosahu a díky nedalekým zastávkám tramvaje a autobusu velmi dobré spojení s centrem Prahy a k nákupní zóně Nový Smíchov a Anděl. V blízkém dosahu tenisových a squashových kurtů, golfového hřiště v Motole a přírodního parku Košíře – Motol. Dobrá dostupnost k Německé škole, Francouzskému lyceu a mezinárodním školám v Praze 6.

Spodní úroveň bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi. V horním patře je 1 ložnice, samostatná pracovna a chodba s vestavěnými skříněmi.

Výhledy do okolní zeleně, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, francouzská okna, elektricky ovládané předokenní žaluzie, vestavěné úložné prostory, myčka, videotelefon, alarm, satelitní příjem, sklep. Bezproblémové parkování na ulici. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30656
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za společné služby a spotřebu energií se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  54 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.