Byt, 6+kk

Mezonetový byt s terasou a zahradou, situovaný v přízemí novostavby ve vilové čtvrti v Praze Košířích, která nabízí klidné bydlení v zeleni, plnou občanskou vybavenost v dobrém dosahu a díky nedalekým zastávkám tramvaje a autobusu velmi dobré spojení s centrem Prahy a k nákupní zóně Nový Smíchov a Anděl. V blízkém dosahu tenisových a squashových kurtů, golfového hřiště v Motole a přírodního parku Košíře – Motol. Dobrá dostupnost k Německé škole, Francouzskému lyceu a mezinárodním školám v Praze 6.

Spodní úroveň bytu nabízí prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a přístupem na terasu / zahradu, 1 ložnici / pracovnu, toaletu, spíž a vstupní chodbu s vestavěnými skříněmi. V horním patře jsou 3 ložnice, koupelna (vana, sprchový kout) a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi. Součástí bytu je samostatně přístupné studio, jež tvoří obývací pokoj / ložnice s přístupem na terasu / zahradu, koupelna (sprchový kout, toaleta) a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi.

Výhledy do okolní zeleně, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, velkoplošná okna, elektricky ovládané předokenní žaluzie, vestavěné úložné prostory, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon, alarm, satelitní příjem, sklep. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání a 1 stání před garáží

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30654
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za společné služby a spotřebu energií se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  171 m²
 • Zahrada
  200 m²
 • Parkování
  Parkování k dispozici.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.