Byt, 3+kk

Nový kvalitní byt se 2 terasami a krásným nerušeným výhledem na Vltavu a okolní zeleň, situovaný v 7. patře v nově postaveném rezidenčním komplexu Marina Island s 24/7 recepcí a ostrahou, kamerovým systémem a podzemním parkováním na nábřeží Vltavy. Projekt se nachází na holešovickém poloostrově, ve velmi rychle se rozvíjející části Prahy 7, s rychlým dopravním spojením do centra a plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu. Pár minut tramvají ke stanicím metra Palmovka, Nádraží Holešovice a Vltavská.

Byt tvoří 2 ložnice s přístupem na terasu, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, velkoplošnými okny a přístupem na druhou terasu, koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou, toaleta pro hosty, technická místnost a vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, elektricky ovládané předokenní žaluzie, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, videotelefon, centrální vypínač, sklep o 13,5 m2, výtah. V ceně jsou zahrnuta 2 garážová stání. Součástí projektu je dále privátní zahrada, parkování pro hosty, možnost využití místa na grilování, půjčovna kol, podél komplexu vede cyklostezka do Tróje. Záloha na společné domovní služby, vodu a vytápění 7000 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30583
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  93 m²
 • Terasa
  21 m²
 • Celková plocha
  114 m²
 • Parkování
  2 garážová stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.