Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 3 + kk

Moderní zařízený byt s 34m2 terasou, situovaný v 5. patře rezidenčního projektu Slunečný vršek s kamerovým systémem, dětskými hřišti, sportovními hřišti a podzemním parkováním. Projekt leží v blízkosti lesoparku, v pěším dosahu základní vybavenosti, obchodů a plaveckého bazénu, nedaleko vodní nádrže Hostivař.

Byt tvoří 2 ložnice s vestavěnými skříněmi, obývací pokoj s elektrickým krbem a plně vybavenou kuchyní a terasou, koupelna (vana, umyvadlo, toaleta), samostatná toaleta a vstupní hala s dalšími vestavěnými skříněmi.

Dřevěné podlahy, dlažba, velká okna, bezpečnostní dveře, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, indukční varná deska, nádobí, TV, domácí kino, internet, domácí vrátný, vlastní elektrický kotel. V ceně je zahrnuto jedno garážové stání. Poplatky za společné služby, internet a zálohy na spotřebu elektřiny cca 5.500 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha
  81 m²
 • Terasa
  34 m²
 • Celková plocha
  115 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  30480
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.