Byt, 3+kk

Nabízíme kompletně zrekonstruovaný byt s možností parkování ve vnitrobloku, situovaný ve 2. patře bytového domu bez výtahu. Budova se nachází v Praze 5 na Smíchově, v bezprostřední blízkosti nákupního centra Nový Smíchov a stanice metra Anděl s četnými tramvajovými a autobusovými spoji, nedaleko nábřeží Vltavy. V místě je dostupná plná občanská vybavenost.

Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní, 2 ložnice - jedna s vestavěnými skříněmi, dále průchozí pracovna s šatnou, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a velká vstupní hala s vestavěnou skříní a technickou komorou.

Základní zařízení, vysoké stropy, laminátové podlahy, dlažba, špaletová okna, bezpečnostní vstupní dveře, elektrický kotel, myčka, indukční varná deska, TV. K dispozici je parkování ve vnitrobloku domu (v ceně). Záloha na společné služby a vodu: 2000 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30424
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  92 m²
 • Parkování
  Parkování ve dvoře v ceně.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.