Byt, 2+kk

Kompletně nově zrekonstruovaný byt ve 2. patře dobře udržovaného činžovního domu s upraveným zeleným vnitroblokem v Praze 4 Nuslích v sousedství parku Jezerka. Lokalita s plnou vybaveností v blízkém dosahu a velmi dobrou dostupností do centra (tramvaje, autobusy), 10 minut chůze ke stanicím metra Pankrác a Pražského povstání a nákupnímu centru Arkády Pankrác.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice, koupelna s vanou, samostatná toaleta, úložná komora a vstupní hala. Díky orientaci do vnitrobloku je byt tichý.

Výhledy do zeleně, zachované původní prvky, vysoké stropy, velká okna, parkety, koberec v ložnici, PVC v hale, skříně, plynové topení, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon, společný balkon v mezipatře domu, vstup do domu na čip, dvůr se zelení a posezením pod uzamčením. Bez výtahu. Poplatky za společné služby 1000 Kč měsíčně pro 2 osoby. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30392
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  55 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  F
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.