Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu zařízený byt s krásným výhledem na město a do okolní zeleně, situovaný v 1. patře moderní budovy v rezidenčním komplexu Zvonařka v příjemném prostředí Vinohrad nedaleko Folimanky a Havlíčkových sadů. Výhodná lokalita s plnou vybaveností v blízkém dosahu a rychlým spojením do centra, v pěším dosahu stanic metra I.P.Pavlova a Náměstí Míru. V areálu je k dispozici velký vnitřní bazén, 24/7 recepce, bezpečnostní kamerový systém a podzemní parking.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnice, koupelna s vanou a toaletou a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory.

Velká okna, parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, pračka, myčka, TV, alarm, satelitní příjem, sklep. Vedle vstupu do budovy se nachází společná upravená zahrada a velká terasa s krásnými výhledy na město. Poplatky za společné služby, topení a vodu 5300 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30368
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  61 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.