Byt, 3+kk

Zařízený byt se 2 balkony, situovaný ve 3. patře rezidenčního komplexu Nikolajka obklopeného zelení, v klidné slepé ulici v blízkém dosahu Francouzského lycea, stanice metra Anděl a obchodně zábavního centra Nový Smíchov. Budova s výtahem má 24/7 recepci s ostrahou a kamerovým systémem, podzemní parkování a upravený vnitroblok se zelení a lavičkami. Lokalita s plnou občanskou vybaveností v okolí, v blízkém dosahu se nachází zimní stadion, tenisové kurty a park.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a balkonem s výhledem do okolní zeleně, samostatná toaleta a prostorná vstupní hala. Samostatně jsou umístěny 2 ložnice - jedna s vybavenou šatnou a balkonem do zeleně, hala, koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou a úložná komora.

Parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné skříně, předokenní rolety, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV, videotelefon, vstup do budovy na čip, kočárkárna, kolárna. V ceně je zahrnuto 1 parkovací stání v podzemní garáži. Zálohy na společné služby, vodu a vytápění 5-6000 Kč/měsíc. Elektřina bude převedena na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30232
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  113 m²
 • Balkón
  7 m²
 • Celková plocha
  120 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.