Byt, 7+kk

Elegantní klimatizovaný mezonet s 45 m2 terasou, privátní zahradou, nádhernými výhledy do okolní zeleně a přístupem přímo z výtahu, situovaný ve 4. patře jedinečného projektu Villa Vojanka, který byl oceněn cenou Grand Prix architektů 2007. Dům byl navržen architektonickým studiem Hnilička Císler Architekti a je známý díky měděným okenicím, které neustále proměňují celkovou podobu vily. Vilová čtvrť nabízí klidné bydlení v zeleni a plnou občanskou vybavenost a díky nedalekým zastávkám tramvaje a autobusu velmi dobré spojení s centrem Prahy a k nákupní zóně Nový Smíchov a Anděl. V blízkém dosahu tenisových a squashových kurtů, golfového hřiště v Motole a přírodního parku Košíře – Motol. Dobrá dostupnost k Německé škole, Francouzskému lyceu a mezinárodním školám v Praze 6.

Byt ve spodní úrovni nabízí velkorysý obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelnou a vstupy na terasu na jedné straně a zahradu na druhé, dále ložnici pro hosty s vlastní koupelnou a vstupem na zahradu, spíž, komoru, toaletu a vstupní halu s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory. V horním patře se nachází hlavní ložnice s koupelnou a vybavená šatna, další čtyři ložnice, koupelna a technická místnost. Do bytu se vchází přímo z výtahu nebo zabezpečeným vnějším schodištěm.

Kvalitní materiály a provedení, dřevěné podlahy, kamenná dlažba a obklady, betonové stěrky, velkoplošná okna, rolety, plynový kotel, pračka, sušička, kuchyňské spotřebiče Miele, vinotéka, videotelefon, alarm, venkovní gril, sklep. V ceně jsou zahrnuta 2 garážová stání. Byt je k pronájmu nabízen nezařízený. K dispozici od srpna 2023.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30156
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za společné služby a vodu 7.800 Kč měsíčně. Plyn a elektřina se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  255 m²
 • Terasa
  45 m²
 • Celková plocha
  300 m²
 • Zahrada
  400 m²
 • Parkování
  2 garážová stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.