Byt, 2+kk

Kvalitní, nově postavený, zařízený byt s balkonem a výhledem na řeku Vltavu a okolní zeleň, situovaný ve 2. patře v novém rezidenčním komplexu Marina Island s recepcí a 24/7 ostrahou, kamerovým systémem a podzemním parkováním na nábřeží Vltavy. Projekt se nachází na holešovickém poloostrově, ve velmi rychle se rozvíjející části Prahy 7, s rychlým dopravním spojením do centra a plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu. 8 minut chůze k zastávkám tramvají, pár minut jízdy ke stanicím metra Palmovka, Nádraží Holešovice a Vltavská.

Interiér bytu tvoří 1 ložnice, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, koupelna s vanou a toaletou, technická komora a vstupní hala s vestavěnými skříněmi. Balkon je přístupný z obou hlavních místností.

Kvalitní vybavení a zařízení, dřevěné podlahy, vytápěná dlažba v koupelně, francouzská okna, bezpečnostní vstupní dveře, inteligentní ovládání domácnosti, centrální vypínač, elektricky ovládané předokenní žaluzie, pračka, myčka, indukční varná deska, TV, videotelefon, sklep o 6 m2, výtah. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Součástí projektu je dále privátní zahrada, parkování pro hosty, společenská místnost, možnost využití místa na grilování, půjčovna kol, podél komplexu vede cyklostezka do Tróje. Poplatky za společné domovní služby, vodu a vytápění cca 4200 Kč měsíčně. Spotřeba elektřiny se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30127
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  52 m²
 • Balkón
  4 m²
 • Celková plocha
  56 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.