Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu nový kvalitní klimatizovaný byt s 8 m2 terasou, 2 koupelnami a pracovnou, situovaný v 5. patře zrekonstruovaného činžovního domu s novým výtahem. Klidná lokalita s veškerou občanskou vybaveností v okolí, v blízkosti nábřeží Vltavy a Tančícího domu, minutu chůze k tramvajím, 5 minut chůze ke stanici metra Karlovo náměstí, k Mánesu a Národnímu divadlu.

Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj s jídelnou, plně vybavenou kuchyní a balkonem s výhledem do zeleně vnitrobloku, přilehlá pracovna, 3 ložnice - dvě s vybavenou šatnou (jedna ložnice je průchozí), dále 2 koupelny (vana / sprchový kout, toaleta), malý kuchyňský kout, samostatná toaleta s bidet. sprškou a 2 vstupní haly s vestavěnými úložnými prostory. Byt je možno jednoduše rozdělit na 2 části se samostatnými vchody.

Dřevěné podlahy, vyhřívaná dlažba, bezpečnostní dveře, vestavěné skříně a úložné prostory, plynový kotel, stmívací osvětlení, markýza na dálkové ovládání, polohovací dvojpostel, polohovací křesla, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, nádobí, TV, videotelefon, zahradní nábytek, vstup do budovy na čip. Poplatky za společné služby a spotřebu energií včetně internetu cca 6.700 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30118
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  140 m²
 • Balkón
  8 m²
 • Celková plocha
  148 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.