Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný byt se 2 koupelnami v 1. patře kompletně nově zrekonstruovaného rodinného domu stojícího ve svahu, se společnou vzrostlou zahradou a parkováním. Klidná rezidenční lokalita se spoustou zeleně, v sousedství parku Skalka, pár minut jízdy od komerčního centra a stanice metra Anděl (nebo 5 zastávek tramvají), v rychlém dosahu Francouzského lycea, oblíbeného parku Ladronka a golfového hřiště Motol. Zastávka tramvaje se nachází pár minut chůze od domu.

Byt tvoří obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta), další 2 ložnice, pracovna (příp. zimní zahrada), samostatná koupelna (hydromasážní vana, sprchový kout), samostatná toaleta a vstupní hala. Nájemcům je také k dispozici velká společná zahrada s přímým přístupem do navazujícího lesoparku.

Výhledy do zeleně, parkety, dřevěné plovoucí podlahy, dlažba, plynový kotel, myčka, mikrovlnná trouba, rozvody TV a internetu ve všech pokojích, dekorativní LED podsvícení stropu, samostatné měřiče energií. Bez výtahu. Jedno parkovací stání v ceně. Záloha na poplatky za společné služby a spotřebu energií 5000 Kč měsíčně.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30112
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  118 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži.
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.