Byt, 2+1

Kompletně zrekonstruovaný, částečně zařízený byt se 2 koupelnami a balkonem s krásným výhledem do Stromovky, situovaný ve 2. patře zrenovovaného, památkově chráněného secesního činžovního domu s novým výtahem. Skvělá lokalita v bezprostředním sousedství parku Stromovka, v rychlé dostupnosti do centra (tramvaje, metro Hradčanská a Vltavská), na letiště a do mezinárodních škol, s výbornou občanskou vybaveností v blízkém okolí. Ideální adresa pro milovníky přírody a zdravého životního stylu, s četnými možnostmi sportovního vyžití a relaxace.

Vzdušný interiér tvoří 1 ložnice s šatnou a en-suite koupelnou (vana, sprchový kout, toaleta), obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem a balkonem s výhledem do parku, samostatná koupelna (sprchový kout, toaleta), technická komora a vstupní hala.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, parkety, dlažba, bezpečnostní dveře, úložné prostory, plynový kotel, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon. Možnost pronájmu parkovacího stání v nedalekých garážích za dodatečný poplatek. Možnost střednědobého pronájmu. Poplatky za společné domovní služby a vodu 560 Kč/měs. Plyn a elektřina se hradí zvlášť. K dispozici od 15.9.2018.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30110
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  98 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  100 m²
 • Parkování
  Možnost parkování v nedalekých garážích.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.