Byt, 2+1

Nově zrekonstruovaný byt s výhledy do zeleně, situovaný ve 4. patře udržovaného činžovního domu s výtahem a vnitroblokem se zelení a dětským hřištěm. Dům se nachází v bezprostřední blízkosti Vltavy a Podolského nábřeží, pár kroků od Vyšehradu. Zastávka tramvaje a autobusu u domu, plná vybavenost v blízkém dosahu vč. četných sportovišť jako např. podolský bazén, Žluté lázně a oblíbená cyklostezka.

Interiér tvoří obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelnou, 1 ložnice, šatna/pracovna, dále koupelna s vanou, samostatná toaleta a vstupní hala s vestavěným úložným prostorem.

Vysoké stropy, velká okna, vinylové podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, žaluzie, myčka, mikrovlnná trouba, sklep. Dům má úložnou místnost pro kola a kočárky, přístup z ulice i vnitrobloku. Poplatky za společné domovní služby, vodu a vytápění 2600 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30026
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  76 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.