Byt, 2+kk

Kompletně zrekonstruovaný, plně zařízený byt ve 3. patře udržovaného činžovního domu s výtahem a společným dvorem. Dům stojí v klidné ulici v Praze 4 - Nuslích, pár minut chůze od náměstí Bratří Synků se zastávkami tramvaje a rychlým spojením do centra. Plná občanská vybavenost v blízkém dosahu, nejbližší stanice metra Pražského povstání a I.P.Pavlova.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnice s vestavěnými skříněmi, koupelna se sprchovým koutem, toaletou a bidet. sprškou a vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Mobilní klimatizační jednotka, vysoké stropy, plastová okna, vinylové podlahy, dlažba, izolační bezpečnostní vstupní dveře, centrální vytápění, výborná izolace, žaluzie a rolety, rozkládací sedačka, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, vstup do budovy na čip, balkon v mezipatře domu, kolárna / kočárkárna, sklep. WiFi a UPC TV se základní nabídkou programů zdarma. Jižní orientace. Možnost parkování ve vnitrobloku domu v ceně (dle kapacity). Poplatky za společné služby, vodu a topení 2200 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30017
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  48 m²
 • Parkování
  Možnost parkování ve vnitrobloku (dle kapacity).
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.