Byt, 2+kk

Plně zařízený zrenovovaný byt ve 4. patře kompletně zrekonstruovaného činžovního domu s novým výtahem a soukromým wellness centrem se saunou a příslušenstvím, které je určeno výhradně pro rezidenty. Klidná lokalita nedaleko Palackého náměstí, kláštera Emauzy, Botanické zahrady a nábřeží Vltavy s oblíbenou Náplavkou, 3 minuty chůze od stanice metra Palackého / Karlovo náměstí (trasa B) a zastávek tramvají. Plná občanská vybavenost v blízkém dosahu, vč. mnoha kvalitních restaurací, kaváren a bister.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnice, koupelna s vanou se sprchovou zástěnou, umyvadlem a toaletou a vstupní hala. Byt je orientován do ulice.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, parkety, vytápěná dlažba, bezpečnostní dveře, dálkové vytápění, pračka, myčka, sklep. Bezproblémové parkování na ulici. Poplatky za společné domovní služby a zálohy na spotřebu energií 4200 Kč/měs.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30011
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  59 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.