Byt, 3+kk

Plně zrekonstruovaný, částečně zařízený byt se 2 koupelnami, situovaný ve zvýšeném přízemí udržovaného činžovního domu se společným dvorem, bez výtahu, v tiché ulici v Praze 4 Nuslích pár kroků od parku Jezerka. Klidná rezidenční lokalita v rychlém dosahu plné občanské vybavenosti u stanic metra Pankrác a Pražského povstání, cca 15 minut tramvají do centra.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 2 ložnice, 2 koupelny (vana / sprchový kout, toaleta), průchozí šatna, úložná komora a vstupní hala.

Výhledy do zeleně, zachované původní architektonické prvky, masivní dubové podlahy, kvalitní kamenné obklady, vestavěné skříně a úložné prostory, rozkládací pohovka, samostatný plynový kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, sklep. Byt je možno plně dozařídit nábytkem za vyšší nájemné. Bezproblémové parkování na ulici. Poplatky za společné domovní služby a vodu 1450 Kč/ 2 osoby/měsíc. Záloha na plyn a elektřinu se hradí zvlášť (převod na nájemce). K dispozici od dubna 2019.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29906
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  77 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.