Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně nově zrenovovaný byt se 2 koupelnami a zachovanými původními prvky, situovaný ve 2. patře plně zrekonstruovaného činžovního domu s novým výtahem a společnou zahradou ve dvoře. Dům stojí v klidné ulici na Vinohradech naproti sadům Svatopluka Čecha, v lokalitě s plnou občanskou vybaveností v okolí a velmi rychlou dostupností do centra, pár minut chůze od stanic metra Jiřího z Poděbrad a Náměstí Míru.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s jídelnou, plně vybavenou kuchyní a výhledem do parku, 1 ložnice s en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta s bidet. sprškou), 2. ložnice, koupelna s vanou, samostatná toaleta s bidet. sprškou, technická komora a velká vstupní hala s vestavěnou skříní. Obě ložnice jsou orientovány do klidného dvora.

Vysoké stropy, parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné úložné prostory, podlahové vytápění, kuchyň na míru se žulovou pracovní deskou, 2 plynové kotle, myčka, připojení UPC. Poplatky za společné domovní služby a vodu 700 Kč měsíčně pro 2 osoby. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29875
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  105 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.