Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Byt vzdálený pouhou minutu chůze od stanice metra Stodůlky. Nabízíme k pronájmu kompletně zařízený a vybavený byt s terasou / zahrádkou, situovaný v přízemí nedávno postavené budovy s podzemním parkováním v rezidenčním komplexu Britská čtvrť s 24h ostrahou, výbornou občanskou vybaveností (dětská hřiště, nákupní centrum, restaurace, pošta, lékařské služby ap.) a rychlým spojením do centra. V těsné blízkosti se nachází také administrativní budovy společností Vodafone, Siemens a Komerční banky, v pěším dosahu je pak Ikea Zličín a Tesco.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a přístupem na terasu / zahrádku, 1 ložnice s prostornou šatnou, koupelna (vana, toaleta), úložná komora a vstupní chodba. Byt je orientován do vnitrobloku.

Laminátové podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře a okna, žaluzie, centrální vytápění, rozkládací pohovka, pračka a sušička Miele, myčka, mikrovlnná trouba, nádobí, ložní prádlo, TV, zahradní nábytek, výtah, vstup do budovy na čip. V ceně je zahrnuto jedno garážové stání. Záloha na společné domovní služby, vodu a vytápění 4000 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce. K dispozici od září 2022, po dohodě možno dříve.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Celková plocha
  59 m²
 • Zahrada
  27 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Referenční číslo
  29841
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.