Byt, 3+kk

Prostorný nadstandardní byt se 2 koupelnami, 2 lodžiemi a krásným výhledem na Pražský hrad, Petřín a Vyšehrad, situovaný ve 3. patře moderního bytového komplexu Castle View Residence s podzemním parkováním, recepcí a 24/7 ostrahou. Klidná lokalita v přímém sousedství areálu ČT, v blízkosti dvou parků, cca 5 minut chůze od stanice metra Pražského povstání (trasa C), v rychlém dosahu mezinárodních škol v Praze 4.

Interiér tvoří velkorysý obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 2 lodžiemi a krásnými výhledy, 2 ložnice, 2 en-suite koupelny (sprchový kout, toaleta), průchozí pracovna (příp. dětská ložnice nebo šatna), prádelní komora, úložná komora, toaleta pro hosty a vstupní hala s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory.

Kvalitní materiály a provedení, dřevěné podlahy, marmoleum, koberce, dlažba, velkoplošná okna, bezpečnostní vstupní dveře, elektricky poháněné předokenní žaluzie, centrální vypínač, pračka, sušička, indukční varná deska, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon, 2 sklepy. V ceně jsou zahrnuta 2 garážová stání, možnost pronájmu dalšího stání za příplatek. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií jsou hrazeny zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29772
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  148 m²
 • Lodžie
  16 m²
 • Celková plocha
  164 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.