Byt, 2+kk

Plně zařízený byt v 1. patře moderní rezidence se zahradou ve vnitrobloku a kamerovým systémem, situované v klidné ulici v blízkosti rozsáhlého obchodního komplexu Nový Smíchov a Anděl City s širokými možnostmi nakupování a bohatým sportovním a kulturním vyžitím. Výborná dopravní dostupnost, stanice metra Anděl a zastávky tramvají a autobusů 3 minuty chůze od budovy, v blízkém dosahu Francouzského lycea.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnice, koupelna s vanou a toaletou a vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, samostatný plynový kotel, žaluzie, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, základní nádobí, videotelefon, alarm, sklep, výtah. Možnost pronájmu garážového stání za dodatečný poplatek. Poplatky za společné služby a vodu cca 1100 Kč měsíčně pro 2 osoby. Plyn a elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29748
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  52 m²
 • Parkování
  Možnost pronájmu garážového stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.