Byt, 3+kk

Kompletně zařízený mezonetový byt ve 2. patře moderní rezidence s 24/7 recepcí, výtahem, podzemními garážemi a půvabnou zahradou v japonském stylu s vodními prvky ve vnitrobloku. Dům stojí ve vyhledávané lokalitě v rychle se rozvíjející čtvrti Karlín se skvělou dopravní dostupností do centra, jedinečnou polohou u Vltavy s cyklostezkou, nedaleko přívozu přes řeku. Pár minut chůze od rezidence se nachází stanice metra Křižíkova, trasa B, a tramvajová zastávka, v pěším dosahu pak bohatá občanská vybavenost (restaurace, bistra, kavárny, obchody, kino, lékárna ad.).

Byt i dům jsou nadstandardně vybaveny, rezidence získala v r. 2007 titul Stavba roku. Horní část bytu tvoří vstupní chodba, světlý, jihovýchodně orientovaný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou, šatna a samostatná toaleta. V dolním patře se nachází ložnice s vlastní koupelnou, pracovna / druhá ložnice, samostatná koupelna a prádelna s úložným prostorem.

Vysoké stropy, dřevěné podlahy, dlažba, množství úložných prostor, indukční varná deska, myčka, vinotéka. V ceně je zahrnuto 1 kryté parkovací stání, možnost pronájmu druhého stání za 2500 Kč měsíčně. Poplatky za společné služby, vodu a vytápění 9500 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29709
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  137 m²
 • Parkování
  Parkování k dispozici.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.