Byt, 1+kk

Nabízíme k pronájmu studio přímo pod Vyšehradem. Částečně zrekonstruované studio se zachovanými původními prvky v 1. patře plně zrenovovaného činžovního domu s výtahem v tiché ulici pár kroků od vyšehradských sadů. Klidná lokalita v blízkosti nábřeží Vltavy, s tramvajovými spoji do centra a ke stanici metra Palackého / Karlovo náměstí. Vedle domu se nachází krásně upravené dětské hřiště.

Byt tvoří obývací pokoj / ložnice s výhledem do klidné ulice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní hala s plně vybavenou průchozí kuchyní. Byt je přístupný z pavlače obrácené do vnitrobloku.

Vysoké stropy, laminátové plovoucí podlahy, dlažba, žaluzie, plynové topení WAW, elektrický boiler, pračka. Poplatky za společné domovní služby a vodu 700 Kč/osoba/měsíc. Poplatky za vytápění a elektřinu budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29634
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  37 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.