Byt, 3+kk

Kompletně nově zrekonstruovaný byt se zachovanými původními prvky, situovaný v 5. patře renovovaného činžovního domu s výtahem v klidné ulici nedaleko zastávky tramvají, pár zastávek ke stanicím metra Nádraží Holešovice, Palmovka a Vltavská. Rychle se rozvíjející lokalita s plnou vybaveností v blízkém dosahu a rychlou dostupností do centra, v blízkosti množství kaváren, restaurací, bister, divadla La Fabrika a Centra současného umění DOX.

Byt tvoří 2 ložnice s výhledem do klidného dvora, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, technická komora a velká centrální vstupní hala.

Vysoké stropy, parkety, dlažba, plastová okna, plynový kotel, myčka, velký sklep (10 m2). Poplatky za společné domovní služby a vodu 1000 Kč měsíčně. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29554
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  78 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.