Byt, 4+kk

Zařízený klimatizovaný podkrovní mezonet v 5. patře tradičního činžovního domu s výtahem a společnou zahradou ve vnitrobloku na rozhraní Malé Strany a Smíchova. Klidná ulice v blízkosti Petřínského kopce a Kampy, pár zastávek tramvají od Národního divadla, nákupního a zábavního centra Nový Smíchov a stanice metra Anděl.

Spodní úroveň bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 2 ložnice, koupelna (vana se sprchovou zástěnou, toaleta), technická komora, šatna a vstupní hala. V horním patře je velká prosklená galerie zařízená jako pracovna, 1 ložnice s úložnými prostory a koupelna (sprchový kout, toaleta).

Parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné skříně, plynový kotel, pračka, sušička, myčka, TV. Poplatky za společné služby cca 3500/měs. Spotřeba energií se hradí zvlášť. Byt je možné pronajmout i nezařízený.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29428
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  120 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.