Byt, 3+kk

Moderní zařízený klimatizovaný mezonet s výhledy do okolní zeleně, situovaný ve 4. patře udržovaného bytového domu s výtahem v klidné rezidenční části Prahy 6, v pěším dosahu stanice metra a obchodního centra Bořislavka. Atraktivní lokalita se spoustou zeleně a výbornou dostupností do centra, na letiště Václava Havla a do mezinárodních škol, s plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu.

Ve spodní úrovni má byt otevřený obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní, jednu ložnici, koupelnu s vanou a sprchovým koutem, toaletu, komoru a otevřenou vstupní halu s vestavěnými skříněmi. V horním patře je otevřená podkrovní ložnice a pracovna s velkým posuvným oknem.

Kvalitní laminátové podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, podlahové elektrické vytápění, plynový kotel, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon, alarm, sklep o 3 m2. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29385
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné domovní služby a vodu: 2.500 Kč měsíčně.  Elektřina a plyn se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  93 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.