Byt, 4+1

Slunný zařízený podkrovní mezonet se 2 balkony, situovaný v 5. patře plně zrenovovaného činžovního domu s výtahem a zachovanými původními prvky. Byt se nachází pouhých 100 m od Stromovky, největšího parku v Praze, v klidné lokalitě s plnou vybaveností v blízkém dosahu. Tramvajové spoje, v rychlém dosahu stanic metra Hradčanská a Vltavská, také letiště a mezinárodních škol, 15 minut chůze do centra, pár minut chůze k parku na Letné.

Spodní úroveň bytu tvoří prostorný obývací pokoj s pracovním koutem ve "věži", ateliérovými okny a dvojitou výškou stropu, plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem, 1 ložnice, koupelna s vanou a sprchovým koutem, toaleta s bidetem, šatna a velká vstupní hala se skříněmi. Je zde také balkon přístupný z ložnice a kuchyně. V horním patře se nachází malá galerie, 2 ložnice - jedna s přilehlou otevřenou pracovnou (příp. šatnou) a balkonem a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Balkony jsou orientovány do dvora.

Klimatizace, základní zařízení, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, žaluzie, plynový kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, základní nádobí, sklep, vstup do budovy na čip. Poplatky za společné služby a spotřebu energií cca 6500 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29349
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  136 m²
 • Balkón
  10 m²
 • Celková plocha
  146 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.