Byt, 2+kk

Zrekonstruovaný nezařízený byt s výhledem do přilehlého parku, situovaný ve 2. patře dobře udržovaného renovovaného činžovního domu s výtahem a společnou zahradou ve dvoře, pár minut chůze od stanice metra Dejvická. Výhodná lokalita s velmi rychlou dostupností do centra a plnou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí, v pěším dosahu parku Stromovka a Pražského hradu. Snadná dostupnost na letiště v Ruzyni a do mezinárodních škol.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnice, koupelna s vanou a toaletou, šatna s technickým zázemím a vstupní hala.

Parkety, dlažba, bezpečnostní dveře, vysoké stropy, velká okna, plynový kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, sklep, balkon v mepatře domu. Byt je možno zařídit nábytkem. Možnost pronájmu garážového stání 6 min. chůze od domu za 2900 Kč měsíčně. Poplatky za společné služby a vodu 800 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce. K dispozici od 01.07.2018

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29343
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  56 m²
 • Parkování
  Možnost parkování v nedaleké garáži.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.