Byt, 3+kk

Moderní zařízený byt s terasou a přímým přístupem z výtahu, situovaný ve 3. patře rezidenčního komplexu Rezidence Vltava s recepcí, ostrahou a podzemním parkováním. Výhodná poloha na nábřeží Vltavy na Rohanském ostrově, pár minut chůze od stanice metra Křižíkova. Atraktivní lokalita na rozhraní Prahy 1 a Prahy 8, v dynamicky se rozvíjející části města s plnou vybaveností v blízkém okolí a v rychlém dosahu centra.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a terasou s výhledem do vnitrobloku, 2 ložnice s velkoplošnými okny a krásným výhledem na zelený břeh Vltavy, koupelna (vana, toaleta), šatna, toaleta pro hosty, technické zázemí a vstupní hala.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, francouzská okna, centrální vytápění, pračka, sušička, myčka, zahradní nábytek, TV, videotelefon, kamerový systém, sklep o cca 8 m2. Byt je možno pronajmout i nezařízený. K dispozici jedno garážové stání (v ceně). Kolem domu vede cyklistická a běžecká stezka, nedaleko se nachází fitness / relaxační centrum a golfové hřiště. Záloha na společné služby, vodu a vytápění cca 5800 Kč/měs. Elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29296
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  83 m²
 • Terasa
  10 m²
 • Celková plocha
  93 m²
 • Parkování
  Jedno garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.