Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+kk

Nový, kompletně zařízený byt vzdálený 150 m od stanice metra Stodůlky. Nabízíme k pronájmu byt s terasou a krásnými výhledy do okolní zeleně, situovaný v 1. patře novostavby s 24h ostrahou, kamerovým systémem a podzemním parkováním v rezidenčním komplexu Britská čtvrť s výbornou občanskou vybaveností (dětská hřiště, nákupní centrum, restaurace, pošta, lékařské služby ap.). V těsné blízkosti se nachází také administrativní budovy společností Vodafone, Siemens a Komerční banky, v pěším dosahu je pak Ikea Zličín a Tesco. V rychlé dostupnosti do Německé školy.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou, 2 samostatné ložnice, koupelna s vanou, samostatná toaleta, vybavená šatna a vstupní hala. Terasa je přístupná z ob. pokoje a jedné z ložnic.

Nové kvalitní vybavení a zařízení, vinylové podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, vestavěné skříně, centrální vytápění, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, TV, zahradní nábytek, sklep, výtah, kočárkárna / kolárna v budově. V ceně je zahrnuto jedno garážové stání. Poplatky za společné domovní služby, vodu a vytápění cca 6000 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha
  95 m²
 • Terasa
  10 m²
 • Celková plocha
  105 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  29210
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.