Byt, 2+1

Nabízíme k pronájmu nezařízený byt v 1. patře dobře udržovaného činžovního domu bez výtahu v klidné ulici v rezidenční čtvrti Petřiny v Praze 6. Lokalita v sousedství přírodního parku Obora Hvězda, s plnou občanskou vybaveností v okolí a rychlým spojením do centra, na letiště a do mezinárodních škol. Zastávka tramvaje minutu chůze od domu, v pěším dosahu stanice metra Petřiny, trasa A.

Byt tvoří obývací pokoj s výhledem do zeleně vnitrobloku, 1 ložnice, plně vybavená kuchyň, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a vstupní hala s vestavěnými úložnými prostory.

Repasované parkety, kvalitní linoleum, bezpečnostní vstupní dveře, centrální vytápění, pračka, myčka, mikrovlnná trouba. Sklep. Poplatky za společné domovní služby, vodu a vytápění cca 3000 Kč měsíčně pro 2 osoby. Elektřina bude převedena na nájemce. Byt je nabízen nezařízený.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29090
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  55 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.