Byt, 3+1

Nadstandardní, částečně zařízený mezonetový byt se 2 koupelnami a 2 uzavíratelnými lodžiemi, situovaný ve 3. patře kompletně zrekonstruované industriální budovy, moderního rezidenčního komplexu Cornlofts Šaldova. Byt se nachází v klidné ulici v rychle se rozvíjející části Karlína se snadnou dostupností do centra, pouhé 3 minuty od zastávky tramvaje a stanice metra Křižíkova. Výtah, 24hodinová ostraha, kamerový systém, společná zahrada ve vnitrobloku a podzemní garáž v objektu.

V horním, vstupním patře bytu se nachází hlavní ložnice s koupelnou (sprchový kout), druhá ložnice, samostatná koupelna (vana, toaleta) a velká vstupní hala s vestavěnými skříněmi. Z haly a obou ložnic je přístupná prostorná lodžie. Ve spodní úrovni je umístěn obývací pokoj s druhou lodžií, plně vybavená kuchyň s jídelnou, úložná komora a toaleta s technickým zázemím.

Kvalitní vybavení a provedení, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, žaluzie, pračka, sušička, myčka, vinotéka, indukční varná deska, TV, zahradní nábytek, sklep, vstup do budovy na čip. Byt je orientován do vnitrobloku. V ceně je zahrnuto jedno velké garážové stání. Poplatky za společné služby a spotřebu energií se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28964
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  111 m²
 • Lodžie
  29 m²
 • Celková plocha
  140 m²
 • Parkování
  Podzemní garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.