Byt, 2+1

Kompletně zrekonstruovaný prostorný byt se zachovanými původními prvky situovaný v 1. patře plně zrenovovaného činžovního domu s výtahem a pěkně upraveným vnitroblokem v klidné části Vinohrad. Výhodná lokalita v těsné blízkosti Riegrových sadů, pár bloků od stanice metra Náměstí Míru, v rychlém dosahu plné občanské vybavenosti, 10 minut chůze na Václavské náměstí.

Byt má plně vybavenou kuchyň s jídelnou a obývací pokoj s orientací do klidné ulice, 1 ložnici s výhledem do dvora, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, chodbu s vestavěnými úložnými prostory, toaletu pro hosty a velkou vstupní halu.

Vzdušné místnosti, vysoké stropy, velká okna, parkety, dlažba, plynový kotel, pračka se sušičkou, myčka, mikrovlnná trouba. Poplatky za společné služby 900 Kč měsíčně, záloha na vodu 100 Kč měsíčně pro 1 osobu. Poplatky za plyn a elektřinu budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28930
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  84 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.