Byt, 3+kk

Bydlení pro milovníky architektury! Nabízíme k pronájmu půvabný zařízený renovovaný byt s nádherným výhledem na panorama Vltavy a možností užívání krásné společné zahrady a 140 m2 terasy s výhledem na Pražský hrad. Byt je situován v 1. patře jedinečné secesní vily s kubistickými prvky z roku 1913, jejímž autorem je významný český architekt Emil Králíček. Dům leží na nábřeží Vltavy přímo pod Vyšehradem, ve výjimečném sousedství několika dalších kubistických vil, a je tak součástí unikátní historické zástavby, která nemá ve světě obdoby.

Interiér bytu tvoří centrální obývací pokoj s jídelním prostorem a arkýřem, unikátní ložnice v maurském stylu, průchozí pracovna / šatna, rohová ložnice, plně vybavený kuchyňský kout, koupelna (vana, sprchový kout, toaleta), úložná komora a otevřená vstupní hala. Byt je orientován na západ.

Množství zachovaných původních prvků, vysoké stropy se štuky, parkety a dlažba, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, podlahové vytápění v koupelně a vstupní chodbě, telefonní linka. Byt je zařízen vkusným nábytkem. Bez výtahu. Možnost pronájmu garážového stání za 4000 Kč měsíčně. Lokalita s rychlým spojením do centra. Poplatky za společné domovní služby 5000 Kč měsíčně. Elektřina bude přepsána na nájemce. K dispozici od 25. března 2015.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  2873
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  96 m²
 • Parkování
  Možnost parkování v garáži.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.