Byt, 2+kk

Moderní zařízený byt s balkonem s výhledem na slepé rameno Vltavy, situovaný ve 2. patře bytového domu s recepcí a parkováním. Budova je součástí nedávno vybudovaného obytného komplexu DOCK v postupně revitalizované nábřežní čtvrti na pomezí Karlína a Libně. Plná občanská vybavenost v blízkém dosahu, tramvajové spoje, jedna krátká zastávka ke stanici metra Palmovka. Aktivní relaxaci umožnují Thomayerovy sady s Löwiteho mlýnem, golfové odpaliště a sportovní centra s tenisovými kurty. Kulturní scéna je zastoupena Divadlem pod Palmovkou a galerií DOX.

Byt tvoří 1 ložnice, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a přístupem na balkon, koupelna s vanou a toaletou, šatna / technická komora a vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, centrální vytápění, klimatizační jednotka, videotelefon, TV, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, zahradní nábytek, vstup do budovy na čip, výtah. V ceně je zahrnuto jedno garážové stání, druhé stání možno pronajmout za 2000 Kč měsíčně. Poplatky za společné služby a spotřebu energií cca 4000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28649
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  56 m²
 • Balkón
  4 m²
 • Celková plocha
  60 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži v budově.
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.