Byt, 2+kk

Nově zrekonstruovaný byt s výhledem do malebného náměstí, situovaný v 1. patře kompletně nově zrekonstruovaného secesního činžovního domu s výtahem v sousedství historické školní budovy a parku Vítkov. Dům leží na klidném náměstí se spoustou zeleně v rychle se rozvíjející čtvrti Karlín s plnou občanskou vybaveností a rychlou dostupností do centra. Stanice metra Křižíkova je vzdálena 8 minut, tramvajová zastávka 3 minuty chůze od domu.

Elegantní interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice se stěnou vestavěných skříní (dámská a pánská část), koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní hala.

Nové dubové parkety, dlažba, podlahové vytápění, vysoké stropy (3,5 m), velká okna, italská svítidla, koupelnové doplňky Villeroy & Boch, kvalitní kuchyň, myčka, mikrovlnná trouba, centrální ovladač. Poplatky za společné domovní služby a vodu 700 Kč měsíčně pro 1 osobu. Elektřina a topení se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28646
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  44 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.