Byt, 2+1

Kompletně zrekonstruovaný byt přímo pod Vyšehradem. Nabízíme k pronájmu byt se zachovanými původními prvky ve 3. patře plně zrenovovaného činžovního domu s výtahem v tiché ulici pár kroků od vyšehradských sadů. Klidná lokalita v blízkosti nábřeží Vltavy, s tramvajovými spoji do centra a ke stanici metra Palackého / Karlovo náměstí. Vedle domu se nachází krásně upravené dětské hřiště.

Byt tvoří 1 ložnice, plně vybavená průchozí kuchyň s jídelním prostorem, obývací pokoj, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a vstupní chodba.

Velká okna, vinylové podlahy, dlažba, dvoukřídlové dveře, plynový kotel, myčka. Poplatky za společné domovní služby a vodu 500 Kč/osoba/měsíc. Poplatky za vytápění a elektřinu budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28495
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  58 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.