Byt, 2+kk

Nově kompletně zrekonstruovaný a zařízený včetně nádobí a lůžkovin byt ve 3. patře zrenovovaného secesního domu s novým výtahem v klidné ulici na Vinohradech. Vyhledávaná rezidenční lokalita s plnou vybaveností v okolí, v těsné blízkosti Riegrových sadů, 3 min. chůze od stanice metra na náměstí Jiřího z Poděbrad, v pěším dosahu Václavského náměstí.

Slunný interiér tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, 1 ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, komora / šatna, technická místnost s toaletou a vstupní chodba.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, velká okna, nové masivní dubové podlahy, velkoformátová dlažba, bezrámové skleněné vnitřní dveře, bezpečnostní dveře, záclony a závěsy, plynový kotel, pračka se sušičkou, myčka, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, smart TV, kabelové připojení UPC. Kamerový systém v budově. Poplatky za společné domovní služby a vodu 700 Kč/osoba/měsíc. Zálohy na plyn a elektřinu cca 2000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28485
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  60 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.