Byt, 3+1

Částečně zařízený klimatizovaný byt s terasou, v nejvyšším patře kompletně zrekonstruovaného činžovního domu s novým výtahem a vlastní zahradou. Příjemné bydlení v klidné lokalitě s dostatkem zeleně v blízkém parku Jezerka. Nákupní centrum 3 minuty autem, v pěší dostupnosti stanice metra C Pankrác, zastávky tramvaje, Pankrác a Brumlovka business centrum.

Byt nabízí obývací pokoj s jihozápadní terasou, 2 ložnice se vstupem do společné koupelny (1 ložnice s velkými prosklenými dveřmi na terasu), plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem, předsíň, vybavenou šatnu a samostatnou toaletu. Podkrovní světlou a prostornou galerii lze využít jako pracovnu nebo další ložnici.

Dřevěné podlahy, plastová okna s venkovními elektricky ovládanými bezpečnostními žaluziemi na dálkové ovládání, markýzy nad osvětlenou terasou s přívodem vody a elektřiny, kuchyňské spotřebiče Siemens, alarm s napojením na PCO, vytápění plynovým kotlem. Sklep. Obyvatelé mohou využívat uzavřenou upravenou zahradu s dětským hřištěm. Možnost pronájmu až dvou parkovacích stání na oploceném pozemku v blízkosti bytu. Poplatky za domovní služby a energie cca 3.500 Kč. K dispozici od února 2021.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28309
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  124 m²
 • Terasa
  11 m²
 • Celková plocha
  135 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.