Byt, 2+kk

Kompletně zrekonstruovaný byt ve 3. patře plně zrenovovaného činžovního domu s výtahem v klidné ulici u Letenských sadů. Výhodná lokalita v pěším dosahu Pražského hradu a parku Stromovka, s plnou vybaveností v okolí a výborným spojením do centra (tramvaje k metru Vltavská a Hradčanská, pěšky 15 min.), do mezinárodních škol a na letiště.

Interiér tvoří 1 ložnice s okny do klidného vnitrobloku, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a vstupní chodba.

Vysoké stropy, laminátové podlahy, dlažba, elektrické vytápění, pračka, myčka, indukční varná deska. Poplatky za společné domovní služby a vodu 600 Kč/osoba/měsíc. Elektřina bude převedena na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28237
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  40 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.