Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně zařízený podkrovní byt s jižní terasou a úchvatnými výhledy na Vltavu, Pražský hrad, Petřín a Vyšehrad. Tento prostorný byt s terasou a přímým přístupem z výtahu se nachází v 7. NP zrekonstruovaného rohového činžovního domu z 1. pol. minulého století v klidné ulici v Praze Podolí, lokalitě s rychlou dostupností do centra a k plné občanské vybavenosti. Před domem se nachází dětské hřiště, v blízkém okolí pak Podolský bazén, sportovní areál (tenisové, fotbalové, basketbalové a parkurové hřiště), venkovní posilovna a parkurové hřiště pro psy.

Interiéru vévodí obývací pokoj s panoramatickým výhledem, jídelnou, plně vybavenou kuchyní a privátní terasou orientovanou do zeleného svahu. Byt má dále 2 ložnice a pracovnu s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory, koupelnu s masážní vanou, masážním sprchovým koutem a toaletou, samostatnou toaletu s bidetem a pisoárem, velkou spíž a vstupní halu s dalšími úložnými prostory.

Klimatizace, podlahy z tropického dřeva, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, markýza na el. pohon, sítě proti hmyzu, plynový kotel, pračka se sušičkou, myčka, kabelové připojení UPC, alarm s napojením na PCO, zahradní nábytek, výborná izolace, kolárna / kočárkárna, bezbariérový přístup. Privátní atmosféra - byt je situován přes celé patro. V ceně jsou zahrnuta 2 garážová stání vzdálená 250 m od domu. Poplatky za společné domovní služby, zálohy na spotřebu energií a internet 7500 Kč měsíčně. K dispozci od ledna 2021.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28035
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  170 m²
 • Terasa
  8 m²
 • Celková plocha
  178 m²
 • Parkování
  Parkování v nedalekých garážích.
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.