Byt, 4+1

Slunný zařízený byt v 1. patře rekonstruovaného činžovního domu s výtahem v klidné ulici na Vinohradech. Oblíbená rezidenční lokalita v blízkém dosahu stanice metra Náměstí Míru a Havlíčkových sadů.

Byt tvoří 3 ložnice, en-suite koupelna se sprchovým koutem, koupelna s vanou, obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelnou, šatna / prádelní komora a vstupní hala.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, parkety a dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, dvojkřídlové interiérové dveře, pračka, myčka, videotelefon, balkon v mezipatře budovy. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií 4000 Kč měsíčně. K dispozici od srpna 2017.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  2789
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  150 m²
 • Parkování
  K dispozici parkovací stání v podzemních garážích za 5300 Kč/měs.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.