Byt, 3+1

Zařízený zrekonstruovaný byt se zachovanými původními prvky, situovaný v 1. patře dobře udržovaného činžovního domu se společnou zahradou ve vnitrobloku, bez výtahu. Byt se nachází ve výhodné lokalitě pár bloků od Riegrových sadů a stanic metra Muzeum, Náměstí Míru a I.P.Pavlova, v pěším dosahu centra, s plnou občanskou vybaveností v blízkém okolí.

Byt tvoří obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelnou, 2 ložnice orientované do klidného dvora - jedna s en-suite toaletou a vestavěnou skříní, dále koupelna (vana, sprchový kout, dvě umyvadla, toaleta), úložná komora a prostorná vstupní hala.

Vysoké stropy, velká okna, parkety a laminátová podlaha, dlažba, koberec, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, plynový kotel, TV, kabelové TV připojení, balkon v mezipatře domu. Byt je možno pronajmout i bez nábytku. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27885
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  110 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.