Byt, 5+kk

Částečně zařízený prostorný byt se 2 koupelnami, 2 balkony a výhledem do parku, na Vyšehrad a Pražský hrad, situovaný v 5. patře moderního bytového domu se společnou zahradou ve vnitrobloku a podzemním parkováním v klidné lokalitě v těsné blízkosti vyšehradských hradeb a Lumírových sadů s dětským hřištěm. Klidná lokalita s rychlou dostupností do centra, v pěším dosahu stanice metra Vyšehrad.

Byt tvoří obývací pokoj s jídelnou, plně vybavenou kuchyní a balkonem, ložnice s balkonem, ložnice / pracovna, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba s vestavěnými úložnými prostory. Do vnitrobloku je situována druhá část bytu čítající další dvě ložnice s výhledem na město, šatnu, koupelnu s vanou a sprchovým koutem a samostatnou toaletu.

Dřevěné podlahy, dveře a zárubně, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné skříně a úložné prostory, velká okna, žaluzie, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, výtah, společná zahrada s možností grilování. V ceně je zahrnuto jedno garážové stání. Poplatky za společné domovní služby, vodu a topení cca 7000 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27884
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  130 m²
 • Balkón
  8 m²
 • Celková plocha
  138 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.