Byt, 2+kk

Nový byt s lodžií a výhledem na Vltavu a Pražský hrad, situovaný v 7. patře nově postaveného rezidenčního komplexu Rezidence Trinity s ostrahou a podzemním parkováním na nábřeží Vltavy na Rohanském ostrově v Karlíně. Výhodná lokalita na rozhraní Prahy 1 a 8, v jedné z nejdynamičtěji se rozvíjejících částí města, s plnou vybaveností v blízkém dosahu a v rychlém dosahu centra - stanice metra Křižíkova je vzdálena jen pár minut chůze od budovy.

Byt tvoří prostorný obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice, koupelna s vanou a toaletou a vstupní chodba s úložnými prostory. Obě hlavní místnosti mají vstup do lodžie.

Velkoplošná okna, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, centrální vytápění, pračka, videotelefon, kamerový systém, vstup do budovy na čip, sklep, kočárkárna. K dispozici jedno podzemní garážové stání (v ceně). Kolem domu vede cyklistická a běžecká stezka, nedaleko se nachází fitness / relaxační centrum a golfové hřiště. Poplatky za společné domovní služby, vodu a topení cca 2800 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce (záloha 500 Kč/měs.).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27816
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  55 m²
 • Lodžie
  10 m²
 • Celková plocha
  65 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.