Byt, 2+kk

Moderní, velkoryse řešený zařízený byt s terasou (8 m2) situovaný ve 3., nejvyšším patře moderního rezidenčního komplexu s 24h recepcí, ostrahou, parkem, dětským hřištěm a podzemním parkováním. Lokalita s kompletní občanskou vybaveností, v blízkosti multifunkčních center BB Centrum a Brumlovka, s autobusovými spoji ke stanicím metra Budějovická a Pankrác s rychlou dostupností do centra.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a terasou s výhledem do parku ve vnitrobloku, 1 ložnice, en-suite koupelna (vana se sprchovou zástěnou, 2 umyvadla, bidet, toaleta, okno), velká vybavená šatna, toaleta pro hosty a vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Nové vybavení a zařízení, dřevěné podlahy, dlažba, velké množství vestavěných skříní a úložných prostor, bezpečnostní dveře, francouzská okna, žaluzie, pračka, myčka, indukční varná deska, lednice amerického typu, mikrovlnná trouba, TV, zahradní nábytek na terase, vstup do budovy na čip, výtah. K bytu náleží 2 garážová stání (v ceně). Poplatky za společné služby, vodu a vytápění 6.000 Kč/měs. Měsíční zálohy na elektřinu se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27815
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  70 m²
 • Terasa
  8 m²
 • Celková plocha
  78 m²
 • Parkování
  2 garážová stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.