Byt, 2+kk

Zařízený byt s balkonem ve 2. patře nedávno postavené budovy, která je součástí nekonvenčního uzavřeného projektu situovaného v atraktivní lokalitě na rozhraní Vršovic a Vinohrad, s rychlým dosahem centra díky blízkým zastávkám MHD a veškerou občanskou vybaveností. Vršovice jsou oblíbenou rozvíjející se čtvrtí, která v současné době prochází obnovou, jejímž cílem je vytvoření příjemnějšího a zelenějšího prostředí pro bydlení. Lokalita již nyní disponuje kompletní občanskou vybaveností – v blízkosti najdeme mateřské i základní školy a gymnázia, kavárny, restaurace, obchodní centrum Eden s nepřetržitým provozem, sportovní halu TJ Olymp, plavecký stadion Slavia Praha. Zastávka autobusu pár kroků od domu, v dochozí vzdálenosti 3 minut pak zastávka tramvají Koh-i-noor.

Byt má 1 ložnici, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, koupelnu s vanou, toaletu a vstupní halu s vestavěnými skříněmi. Balkon s výhledem do vnitrobloku je přístupný z obou hlavních pokojů.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, velká okna, záclony a závěsy, rekuperace vzduchu, koupelnové zařizovací předměty Villeroy Boch a Hansgrohe, myčka, mikrovlnná trouba, sklep, vstup do budovy na čip, upravený vnitroblok s dětským hřištěm. V ceně je zahrnuto jedno garážové stání. Poplatky za společné služby, vodu a vytápění cca 4.500 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť. Interiér 52.76m2, balkón 5.40m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27696
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  53 m²
 • Balkón
  5 m²
 • Celková plocha
  58 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.