Byt, 2+kk

Nezařízený zrekonstruovaný byt v 1. patře činžovního domu s výtahem v oblíbené lokalitě v Praze 6 Dejvicích. Klidná ulice pár kroků od Vítězného náměstí s veškerou občanskou vybaveností v okolí a rychlým dopravním spojením - 200 metrů od stanice metra Dejvická (6 min. do centra), zastávek tramvají a autobusů, s rychlým spojením na letiště a do četných mezinárodních škol.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice s en-suite koupelnou s vanou, samostatná toaleta, úložná komora a vstupní hala s vestavěnými skříněmi a úložným prostorem.

Velká okna, parkety, dlažba, plynový kotel, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, sklep, společný balkon v mezipatře domu. Možnost pronájmu parkovacího stání v nedalekých podzemních garážích za dodatečný poplatek. Poplatky za společné domovní služby a vodu cca 2000 Kč měsíčně pro 2 osoby. Plyn a elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27630
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  48 m²
 • Parkování
  Možnost parkování v nedalekých podzemních garážích.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.